Nabídka zaměstnání

Do našeho kolektivu na motokárovou půjčovnu WASABI KART u teplického OC OLYMPIA hledáme nové tváře na pozici BARMANKA a MECHANIK.
 
BARMANKA se stará o prodej lístků na jízdy, občerstvení a doplňkového sortimentu. Pracuje na PC (internet, kasa a další), měla by se domluvit německy nebo anglicky.
 
MECHANIK se stará o naše motokáry, vysvětluje zákazníkům, jak se na motokáře jezdí a udržuje dráhu v provozuschopném stavu.
 
Od všech v našem kolektivu očekáváme především zodpovědnost a chuť učit se novým dovednostem.
 
Pracovní doba: přes týden od 13:30 do 21:00 a o víkendu 11:30 až 21:30.
 
Nástup od 1. 4. 2017
 
Pokud to chcete s námi zkusit, posílejte životopis na info@wasabikart.cz
 
 

"VIDĚL JSEM NOVÝ WEB"

Chceš dostat slevu jen tak? Při příležitosti uvedení do provozu nových webových stránek jsme si pro vás připravili akci. Přijď o tomto víkendu (3.-5.3.2017) do Wasabi Kart Areny, na baru řekni heslo „VIDĚL JSEM NOVÝ WEB“ a máš desetiminutovou jízdu s motokárou 210ccm za 150 Kč :)

Přezuto zpět na slicky

Tak počasí nám již odneslo sníh, ale my jsme již přezuli na slicky a jezdíme dále. Aktuální podmínky lámání rekordů sice neumožňují, ale jsou velmi atraktivní :) Místy sucho, místy voda, najít ideální(nejrychlejší) stopu je tak výzva. Přijďte se jí postavit dnes nebo zítra od 12:00 – i tento víkend jezdíme za 150 Kč / 10 min :)

Nová webová prezentace

Dnešním dnem jsme spustili nové webové stránky, které nyní prohlížíte. Pokud zde nenajdete, co očekáváte, nebo najdete nějaký nedostatek, prosím, kontaktujte nás, budeme rádi za jakýkoliv podnět :) Předchozí příspěvky jsou převzaty z Facebooku, zde bychom vás do budoucna chtěli informovat o aktuálním dění ve Wasabi Kart Areně.

Zimní radovánky II

Dnes nám venku krásně mrzne, zítra se má trochu oteplit, ale sníh nám na víkend určitě vydrží a proto budeme i tento víkend jezdit na sněhových pneumatikách :) Kdo jste nestihl dorazit minulý víkend, přijďte si to vyzkoušet nyní! Jezdíme opět za 150,–/10 min a zváni jsou samozřejmě i ti, kterým se zimní radovánky minulý týden zalíbili, těšíme se na vás, již v pátek od 12:00 :)

POZOR - TUTO ZIMU JE ZAVŘENO!
O obnovení provozu vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení.


WASABI KART ARENA

OC OLYMPIA
Srbická 464
415 10 Teplice

+420 736 724 824
info@wasabikart.cz

50° 59' 37.044" N
13° 51' 54.032" E


Facebook
WebkameraPředpověď počasíTOPlist