Archiv

     

V archivu se nachází 12 textů.

Hledáme posilu

Hledáme posilu do našeho týmu, tentokrát na pozici mechanika. Jsi zapálený pro motorsport, máš prázdniny a chceš si přivydělat? Pak neváhej a kontaktuj nás posláním životopisu na info@wasabikart.cz

Vysvědčení

Tento pátek je vysvědčení a díky tomu u nás po celý víkend akce :) Kdo v pátek nebo o víkendu přinese vysvědčení, na toho čeká příjemný bonus. Kdo bude mít samé jedničky, má desetiminutovou jízdu v dětské motokáře zdarma. Na toho, kdo ve škole nebyl tolik úspěšný, čeká dětská desetiminutovka za cenu pětiminutovky, tedy za 80 Kč :)

1. motokárová akademie

Dovolujeme si pozvat naše nejmenší jezdce a jezdkyně na první motokárovou akademii (školičku) na půjčovně Wasabi Kart u teplického OC Olympia.

Začínáme tuto sobotu 10. 6. 2017 v 10:00 a co vás, děti, čeká? Dozvíte se, jak se na motokáře správně jezdí, jak se chovat na dráze abyste moc nebourali do pneumatik a do ostatních motokár.

Máme pro vás připraveny tři dětské motokáry a pro ty nejlepší bude možné vyzkoušet si i čtvrtou, ta je ale závodní a jela i několik závodů Mistrovství republiky.

A kdo se na vás těší a poradí vám se vším, co budete pro jízdu potřebovat vědět? No přeci mechanici od Wasabi Kart a jezdci z
TEAMu OK KART, především dvojnásobný mistr ČR Ondřej Kočka.

Tak neváhejte a přijďte se k nám v sobotu podívat. Těšíme se na vás.

Velikonoce

Celý velikonoční víkend jezdíme od dvanácti hodin, to znamená i dnes i v pondělí. Připravené jsou pro vás jak motokáry pro děti, tak i pro dospělé. Přejeme vám všem krásné velikonoce a těšíme se na viděnou u nás na dráze :)

Letní sezóna 2017

Dnešním dnem začíná ve Wasabi Kart Areně letní sezóna. Co to znamená? Že již máme otevřeno každý den, a to od pondělí do pátku od 14:00 do 21:00, o víkendu pak začínáme ve 12:00 a končíme rovněž ve 21:00. I letos se můžete těšit na několik akcí. Tradičně budeme pořádat klubové závody. O jejich pořádání se včas dozvíte na těchto stránkách nebo na našem facebooku. Letošní rok je pro nás speciální. Wasabi Kart Arena byla uvedena do provozu v roce 2007, to znamená, že letos slavíme 10 let. Oslava bude velká a její termín vám sdělíme co nejdříve. Těšíme se na vás, na viděnou na dráze :)

Nabídka zaměstnání

Do našeho kolektivu na motokárovou půjčovnu WASABI KART u teplického OC OLYMPIA hledáme nové tváře na pozici BARMANKA a MECHANIK.
 
BARMANKA se stará o prodej lístků na jízdy, občerstvení a doplňkového sortimentu. Pracuje na PC (internet, kasa a další), měla by se domluvit německy nebo anglicky.
 
MECHANIK se stará o naše motokáry, vysvětluje zákazníkům, jak se na motokáře jezdí a udržuje dráhu v provozuschopném stavu.
 
Od všech v našem kolektivu očekáváme především zodpovědnost a chuť učit se novým dovednostem.
 
Pracovní doba: přes týden od 13:30 do 21:00 a o víkendu 11:30 až 21:30.
 
Nástup od 1. 4. 2017
 
Pokud to chcete s námi zkusit, posílejte životopis na info@wasabikart.cz
 
 

"VIDĚL JSEM NOVÝ WEB"

Chceš dostat slevu jen tak? Při příležitosti uvedení do provozu nových webových stránek jsme si pro vás připravili akci. Přijď o tomto víkendu (3.-5.3.2017) do Wasabi Kart Areny, na baru řekni heslo „VIDĚL JSEM NOVÝ WEB“ a máš desetiminutovou jízdu s motokárou 210ccm za 150 Kč :)

Přezuto zpět na slicky

Tak počasí nám již odneslo sníh, ale my jsme již přezuli na slicky a jezdíme dále. Aktuální podmínky lámání rekordů sice neumožňují, ale jsou velmi atraktivní :) Místy sucho, místy voda, najít ideální(nejrychlejší) stopu je tak výzva. Přijďte se jí postavit dnes nebo zítra od 12:00 – i tento víkend jezdíme za 150 Kč / 10 min :)

Nová webová prezentace

Dnešním dnem jsme spustili nové webové stránky, které nyní prohlížíte. Pokud zde nenajdete, co očekáváte, nebo najdete nějaký nedostatek, prosím, kontaktujte nás, budeme rádi za jakýkoliv podnět :) Předchozí příspěvky jsou převzaty z Facebooku, zde bychom vás do budoucna chtěli informovat o aktuálním dění ve Wasabi Kart Areně.

Zimní radovánky II

Dnes nám venku krásně mrzne, zítra se má trochu oteplit, ale sníh nám na víkend určitě vydrží a proto budeme i tento víkend jezdit na sněhových pneumatikách :) Kdo jste nestihl dorazit minulý víkend, přijďte si to vyzkoušet nyní! Jezdíme opět za 150,–/10 min a zváni jsou samozřejmě i ti, kterým se zimní radovánky minulý týden zalíbili, těšíme se na vás, již v pátek od 12:00 :)

Děkujeme

Jezdili jsme celý víkend a bylo to super :) Všem, co jste se zastavili, děkujeme a doufáme, že jste si to užili :) Pokud počasí dovolí, příští víkend v zimních radovánkách pokračujeme ;)

Zimní radovánky

A je to tady! Konečně nasněžilo a nás čeká řádění v pravých zimních podmínkách :) Tento víkend jezdíme na zimních pneumatikách, neváhejte a pojďte si to užít s námi!! Abychom vás nemuseli dlouho přemlouvat, koukněte na fotky a video z předloňska ;) Těšíme se na vás. A jen tak mimochodem…celý víkend jezdíme za 150,–/10min :)

POZOR - TUTO ZIMU JE ZAVŘENO!
O obnovení provozu vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení.


WASABI KART ARENA

OC OLYMPIA
Srbická 464
415 10 Teplice

+420 736 724 824
info@wasabikart.cz

50° 59' 37.044" N
13° 51' 54.032" E


Facebook
WebkameraPředpověď počasíTOPlist